Categoria de produse
Contactati-ne

ByTune Electronics Co, Ltd.

Fabrica de fabricatie :

Adăugați: clădirea A5, Songbai RD 3055, Strada Gongming, districtul Guangming, ZhenZhen, 518100, China

Tel: 0755-27765981

Fax: 0755-8529 6631

Inginerie: support@btslipring.com


Biroul de vânzări :

Tel: + 86-755-2964 2158

Fax: + 86-755-2350 3855

Mobil: 189 2742 5032

Adăugați: Etajul 6, clădirea C, noua generație, parcul Hi-tech, district 28, Bao'an, Shenzhen, 518125, China

Vânzări: sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype: btslipring


US Office :

usoffice@btslipring.com

SUA Atlanta

Canada Edmonton

fibra optica inel de alunecare Model unic singur canal fibra optica rotary comune

Model unic singur canal fibra optica rotary comune

Numărul de model: BTFO-01-01 Canal: Singur canal, model unic sau multi-model Lungime de undă: 650-1650nm Atenuare: <2 db="" (typical=""> <0.5dB )="" insertion="" loss="" ripple:=""> <+ 0.5="" db="" (typical:="" 0.3="" db)="" return="" loss:="">40 dB Max Speed: 2.000 rpm Trăgând puterea: 10N Pornire cuplul: <0.1Nm>

Detalii produs

Model unic singur canal fibra optica rotary comune

Model de serie: BTFO-01-01

Inele de alunecare fibra optica sunt semnalele la optice ce inele de alunecare electrice sunt semnale electrice, un mijloc de a trece semnale în rotaţie interfețe, în special atunci când transmiterea de cantitãþi mari de date. Fibra optica inele de alunecare menţine avantajele intrinsecă fibra cap la cap. ByTune Electronics a fost producătoare de fibra optica inele de alunecare de 20 de ani.

Canal:Singur canal, model unic sau multi-model
Lungime de undă:650-1650nm
Pierdere de inserare:andlt; 2 dB (tipic: andlt; 0.5dB)
Inserare pierderea unda:andlt; +/-0,5 dB (tipic: 0,3 dB)
Pierdere prin reflexie:andgt; 40 dB
Viteză maximă:2.000 rpm
Trăgând puterea:10N
Porni un cuplu:andlt; 0.1Nm
Temperatura de lucru:-40 la 65 ° C
Temperatura de depozitare:-50 până la 85 ° C
Material carcasă:Din oţel inoxidabil
Pachet:Pigtail fibră optică sau FC/ST
Tip de fibra:MM/SM, geaca de 3 mm, lungime de fibra 1M
Tip conector:FC, SC, ST, LC, FC/APC sau SC/APC
Greutate:-50 g
Clasa de IP:IP 65 (IP68Optional)

Caracteristici deModel unic singur canal fibra optica rotary comune
•Vă rotative de cuplare pentru un link de fibră multimode sau single mode
Dispozitiv de bidirecţional •passive
•Poate fi combinate cu Alunecările electrice si hidraulice inele de alunecare
•Alternative de mers cu maşina de cuplare şi aranjamente de montaj sunt disponibile (consultaţi fabrica pentru detalii de caietul de sarcini)
•Customized interfeţe, pentru înlocuirea de cablu usor fibra
•Poate fi integrat in design inel de alunecare existente
•Aluminum sau din aluminiu anodizat de locuinţe
•Rugged design
Şoc şi vibraţii deModel unic singur canal fibra optica rotary comune•ByTune fibra optica alunecare inele suport mare şoc şi vibraţii medii, condiţiile de viaţă lungă de mai mult de 200.000 de ore şi legăturile de date lung peste 100 de km de fibra. Unităţile sunt disponibile care sunt testate la standard militar pentru şoc şi vibraţii
OpţiunideModel unic singur canal fibra optica rotary comune•Supply şi instalarea de conectori specifice clientului şi fibre
• Personalizare de configuraţii de montaj, materiale şi unitate cuple
• Lichid de umplere şi presiunea compensaţii pentru utilizarea subacvatice

Mai multe informaţii, vă rugăm să nu ezitaţi să ne contactaţi la sales@btslipring.com.



Măsurare şi încercare:


3D Test Test thousoundth


Zgomot electrice de testare Projecto

Test de interferenţe incredere contactaţi Test



Hot Tags: fibra optica inel de alunecare,Model unic singur canal fibra optica rotativ comun rotativ comun constructor, fiabile, militare standard, competitive, calitatea garantata, de înaltă calitate
Produse conexe
Email Us
Anchetă
ByTune Electronics Co, Ltd.